
Sonofrenia to eksperymentalne trio złożone z 3 grających kompozytorów: Bartosza Kowalskiego Banasewicza (trąbka, flet, komputer), Krzysztofa Kozłowskiego (fortepian, klawisze) oraz Wojciecha Błażejczyka (gitara elektryczna, skrzypce, komputer). Trio wykonuje improwizowaną muzykę z pogranicza muzyki współczesnej, minimalizmu, sonoryzmu i muzyki elektronicznej, gra także muzykę do filmów abstrakcyjnych.
Zespół występował m.in. na festiwalach ComIn (2009) i Musica Moderna (2009), Audio Art (2010), I Festiwalu Młodych Kompozytorów Chopin Transgresje (2010).
Sonofrenia na youtube (występ na ComIn Festiwal)